Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування

Дата: 09.04.2019 09:45

Асоціація міст Украї?ни (АМУ) — всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування, що представляє позицію та захищає інтереси місцевого самоврядування, веде від імені громад діалог з органами державної влади на всіх рівнях. Створена 1992 року за ініціативи міських голів. Член Ради європейських муніципалітетів та регіонів. Учасник впровадження децентралізаційної реформи в Україні.

Станом на лютий 2019 року до складу АМУ входить 760 територіальних громад, серед яких — 322 об'єднані територіальні громади (ОТГ). Регіональні відділення діють у всіх областях України.

На клопотання АМУ Указом Президента України 7 грудня встановлено День місцевого самоврядування.

Офіційний веб сайт: www.auc.org.ua