З Днем працівників Суду!

Дата: 15.12.2020 07:56

Шановні судді, працівники апаратів судів та працівники державної виконавчої системи України!

Ваша праця - це важлива державна робота, що вимагає високої відповідальності та моральних якостей. Вас відрізняє високий професіоналізм, переконана принциповість і справжня відданість своїй справі.

З нагоди професійного свята прийміть слова подяки за ваші знання , досвід  та сумлінне виконання службових обов'язків.

Бажаю вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя та добробуту.

Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх!

З повагою, Народний депутат України Юлія Яцик!