З ДНЕМ НЕЗЕЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2023 07:48

Шановні жителі Малобілозерської громади!!! Я Щиро вітаю вас з 32 річницею Незалежності України. Незалежність, яку в цю хвилину через піт і кров боронять наші захисники на фронті. Незалежність, за яку віддають життя і тримають над нами небо найкращі воїни України. Незалежність, заради якої матір проводжає свого сина чи доньку  в саме пекло. Незалежність, заради якої дитина більше за все на світі чекає з війни тата або маму. Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть мільйони її синів і дочок. І кожен раз встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи. Українці - нація переможців. Ми горді бути українцями.   Незалежність – це перемагати разом! Дякую за героїзм та звитягу нашим воїнам. Вклоняюся перед мужністю наших відчайдушних волонтерів. Дякую всім, хто тримає міцний тил України. Дякую усім, хто своїми справами служить Українській державі! Царство Небесне та вічна пам'ять всім Героям минулого та сучасності, які віддали своє життя заради Незалежності! Миру нам усім після перемоги над московською нечестю. Мабуть, найкращим пам'ятником для всіх, хто загинув за Україну, буде наше бажання будувати суверенну, вільну, незалежну державу. Тож усіх нас з Днем Незалежності!   Україна понад усе! З Повагою, Сергій Вовк.