Шановні представники сількогосподарських підприємств Малобілозерської ТГ!

Дата: 09.01.2024 14:18

Відповідно до ст. 298.8.4 Податкового кодексу України для подання до державної податкової служби України з метою підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи у 2023 році, та в якого частка власного сільськогосподарського товаровиробництва за 2023 рік є меншою ніж 75 відсотків – необхідно надати клопотання до Запорізької ОВА  (електрона адреса: [email protected] або листом: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164).

В клопотанні обов’язково зазначити назву підприємства, код ЄДРПОУ, юридичну та фактичну адресу потужностей виробництва та прохання включити до переліку. Зазначену інформацію надати до 19.01.2024 р.