До уваги внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій

Дата: 24.01.2024 11:44

До уваги внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій.

Запорізькою обласною федерацією роботодавців укладено угоду з німецькою організацією  SEQUA на перепідготовку робітників за рахунок німецької сторони, за наступними професіями:

• Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
  • Машиніст крана металургійного виробництва;
  • Токар;
  • Контролер верстатних та слюсарних робіт;
  • Кравець.

Теоретичне навчання буде здійснюватись на базі державних професійних закладів, практичне – на підприємствах м. Запоріжжя. Термін навчання – 12 тижнів. Термін навчання за професією кравець становить 8 тижнів (2 місяці). Перепідготовка проводиться на безоплатній основі. Початок занять у січні, по мірі комплектування груп. По закінченню навчання надається 3 розряд за здобутою професією та видається свідоцтво державного зразка.

Також за підтримки компанії  SEQUA буде проведено курс «Основи Підприємницької діяльності».

Мета курсу  - навчити підприємця початківця як відкрити та розвивати власну справу. Заключний етап курсів – розробка бізнес- проекту для отримання Гранту для розвитку власної справи. (Розмір гранту 50 000 – 100 000 грн).

Телефон для довідок: 066 796 7313 / 068 411 69 32.