Україна уклала двосторонню безпекову угоду з Японією

Дата: 14.06.2024 09:21

В Італії Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда підписали двосторонню Угоду про підтримку України та співробітництво між Україною та урядом Японії.

Це перша безпекова угода, укладена нашою країною на виконання Спільної декларації G7 не з країною – членом НАТО та з країною Тихоокеанського регіону. Для Японії такий тип угоди та рівень підтримки – безпрецедентні.

Документ фіксує основні напрями довгострокової підтримки з боку Японії у сфері безпеки та оборони, гуманітарної допомоги, відновлення та відбудови.

Детальніше читайте за посиланням: https://www.president.gov.ua/news/ukrayina-uklala-dvostoronnyu-bezpekovu-ugodu-z-yaponiyeyu-91485