Перше слово першої статті нашої Конституції – «Україна».

Дата: 28.06.2024 10:08

І з перших хвилин війни мільйони людей довели, що для них Україна справді на першому місці.

Всі, хто думав у першу чергу не про себе. Хто розуміє, що в часи війни на перший план виходить ключовий обов’язок.

17-та стаття Конституції: захист України – це найважливіші функції держави і справа всього українського народу.

Відданість цьому щодня доводять мільйони українців. Герої на передовій і ті, хто важко працює для зміцнення держави. Українці, які змінили своє життя, змінили свою професію, але не змінили свій вибір на користь свободи, України, Європи.

З Днем Конституції, дорогі громадяни!

Слава Україні!

Детальніше за посиланням: https://t.me/V_Zelenskiy_official/10932