7 липня 2024 року - День Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Дата: 01.07.2024 10:17

Шановні військові моряки!

Щиро вітаємо вас із наступаючим Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Сучасні Військово-Морські Сили України – це «воїни трьох стихій», які виконують поставлені завдання за будь-яких умов бойової обстановки. Вони трощать ворогів на морі, на суші, в повітрі.

Сьогодні військовослужбовці ВМС захищають Україну від російських загарбників на одних з найважливіших ділянках нашої оборони.  У боях з агресором проявляють незламний бойовий дух, мужність і професіоналізм.

Воїни морського компоненту оборони держави дають рішучу відсіч ворогу й впевнено стоять на заваді злочинним планам рф знищити незалежну Україну.

Віримо, що настане час, коли Військово-Морські Сили України знову постануть у всій своїй могутності і красі. З побудованими морськими базами, сучасним озброєнням, славними моряками-переможцями! Дякуємо за мужність, яку ви демонструєте у боях з російським агресором.

Слава Військово-Морським Силам України!

Слава Україні!