Вшанування пам’яті полеглих воїнів та підтримка їхніх сімей: у Запоріжжі відбулось засідання Координаційної ради родин загиблих

Дата: 11.10.2024 16:49

Увічнення й вшанування пам’яті полеглих українських воїнів та підтримка сімей загиблих військовослужбовців. Ці та інші питання були порушені на першому засіданні Координаційної ради родин загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників і Захисниць України при Запорізькій ОДА. Голова ЗОДА Іван Федоров, заступник Запорізького міського голови Сергій Білов та відповідальні за ветеранську політику посадовці обговорили з членами родин загиблих військовослужбовців нагальні проблеми.

Координаційна рада була створена для прямої комунікації обласної та міської влади із сім’ями полеглих військовослужбовців. Зокрема, на першому засіданні розглянули, як вшанувати пам’ять полеглих воїнів у Запорізькій області. Присутнім членам родин загиблих презентували проєкт «Алея пам’яті». Учасники засідання обрали її місце розташування – у центрі міста, на Алеї бойової слави.

Детальніше на сайті ЗОВА: https://www.zoda.gov.ua/news/71238/vshanuvannya-pamyati-poleglih-vojiniv-ta-pidtrimka-jihnih-simey-u-zaporizhzhi-vidbulos-zasidannya-koordinatsiynoji-radi-rodin-zagiblih.html