Останні оголошення

До дня Української державності

До Дня Української Державності 28 липня презентуємо ролик у форматі 2D «Історія України за 15 хвилин». Анімаційне відео коротко й доступно, але вичерпно розповідає понад тисячолітню історію українців на своїх землях. Показує, що наші предки творили тут державні формування ще тисячу років тому, і цей процес державотворення простежується крізь усю нашу історію.

11:56 24.07.2023

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З 31 січня 2022 року стало можливим зареєструватися в електронному кабінеті особі з інвалідністю на Веб - порталі Централізованого банку даних з проблем інвалідності.

15:28 21.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  https://thedigital.gov.ua/news/zemelni-poslugi-na-gidi-z-derzhavnikh-poslug

15:09 21.02.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти. https://thedigital.gov.ua/news/pasportni-poslugi-na-gidi-z-derzhavnikh-poslug

13:55 18.02.2022

"ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ" презентація чат-боту з протидії  торгівлі людьми

"ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ" презентація чат-боту з протидії торгівлі людьми

Міністерство соціальної політики в рамках проекту "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи  у сфері протидії торгівлі людьми" за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в україні та львівського державного університету внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України презентували чат - бот з протидії торгівлі людьми "Залишайся в безпеці".

15:49 11.01.2022